پرسپولیس با تیم دوم هم مدعی قهرمانی است/ بازی با سایپا به علت حضور دایی حساس بود

مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره برتری پرسپولیس مقابل سایپا اظهار داشت: با توجه اینکه پرسپولیس در دربی سربلند بیرون آمده بود برای دیدار با سایپا از روحیه خوبی برخوردار بود. از طرفی دایی سابقه حضور در پرسپولیس را داشته و همراه این تیم دو جام کسب کرده است،‌به همین دلیل بازی از حساسیت خاصی برخوردار بود. به جدول کاری ندارم که سایپا در رده ششم و یا هفتم است اما چون او سرمربیگری سایپا را برعهده داشت به همین دلیل بازی حساس بود، اما بچه‌ها در همان نیمه اول کار را تمام کردند.

وی افزود: بازی بیشتر در وسط زمین جریان داشت و خطری پرسپولیس را تهدید نمی‌کرد، بچه‌ها هم شرایط روحی خوبی داشتند. با همان گل اولی توسط بازیکن سایپا به ثمر رسید شیرازه این تیم از هم پاشید.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کنید بازی در نیمه دوم هم مانند نیمه اول پیگیری شد، خاطرنشان کرد: مربیان خارجی تجربه‌گرا هستند وقتی که پرسپولیس ۲ گل زد برانکو جانب احتیاط را رعایت کرد. البته اگر این بازی در آزادی برگزار می‌‌شد پرسپولیس می‌توانست گل‌های بیشتری به ثمر برساند.

فنونی‌زاده همچنین در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه در این چند وقت اخیر پرسپولیس به خاطر بدهی و احتمال حذف از لیگ قهرمانان دچار حاشیه شده بود این موضوع شما را نگران نمی‌کرد، تصریح کرد: نیمکت پرسپولیس نسبت به سال گذشته قوی‌تر شده است. دست مدیریت هم درد نکند که هرچه برانکو خواسته انجام داده‌اند. در دربی ترکیب ما کامل بود. در بازی با سایپا هم با یکی دو تغییر در زمین حاضر شد اما سایپا ۳-۲ بازیکن اصلی را نداشت.

وی با اشاره به اینکه پرسپولیس همچنان مدعی قهرمانی است، یادآور شد: ما با تیم دوم هم مدعی عنوان قهرمانی هستیم؛ البته شرایط مثل سال گذشته نیست که بگوییم سه بازی قبل از پایان لیگ قهرمان می‌شویم. شرایط فرق کرده است و تیم‌ها بهتر شده اند اما هواداران نگران نباشند، قهرمان لیگ هفدهم ما هستیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *