استیلی:در کنار کرانچار سایر نفرات کادرفنی را انتخاب می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس، حمید استیلی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کنار کرانچار فرصتی است که استفاده کنند و حضور آنها در تیم امید می‌تواند یک فرصت خوب برای این مربیان هم باشد. این اردوی انتخابی است و اردوی بعدی ما از بازیکنان شناخته تر شده است که در لیگ برتر، لیگ یک و لیگ دسته دوم بازی کرده‌اند و ترکیب آنها می‌تواند به تیم کمک کند.

استیلی در مورد حضور دستیاران کرانچار و حضور فرهاد مجیدی و سایر گزینه ها گفت: هنوز هیچ کدام قطعیت پیدا نکرده است و شناخت و شخصیت مربی مهم است. در کنار کرانچار سایر نفرات کادرفنی را انتخاب می‌کنیم. تا بازی‌های جارکاتا چند اردو داریم و در استادیوم کربلا در عراق هم دو بازی می‌کنیم. در چین هم بازی دوستانه خواهیم کرد. از قطر و تایلند هم برای ما دعوتنامه آمده است تا بازیکنان اعتماد به نفس لازم را داشته باشند.

وی در مورد بندی در قراردادش در کرانچار گفات: بندی در قراردادش نیامده است. بازی های جاکارتا زیر ۲۳ سال است و همیشه تیم بازی های آسیایی و زیر ۲۱ سال برای المپیک انتخاب می‌شوند و به همین دلیل هم بازیکنان زیر ۲۱ سال انتخاب می‌کنیم. اگر نتوانستیم در برخی پست‌ها بازیکنان زیر ۲۱ سال پیدا نکردیم از بازیکنان زیر ۲۳ سال یا حتی بزرگسالان استفاده خواهیم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *