پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۸ اردیبهشت

پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته (‌جمعه، ۲۸ اردیبهشت) در قسمت پایین قابل مشاهده است:

 

رزق و برکت را با تولد هر کودکم به چشم خود دیده‌ام/ مخارج فرزند دوم ضربدر ۲ فرزند اول نیست!

مادر ۵ فرزند و دکترای آینده‌پژوهی با اشاره به مشکلات اقتصادی داشتن فرزندان متعدد گفت: مشکل اکثر ما اینجاست که کلماتی مثل توکل و برکت تنها در ذهن ما جای دارد و عملاً اعتقادی به آنها نداریم، شخصاً رزق و برکت را با تولد هر فرزند به چشم خود دیده‌ام.

 

شرکت فولاد «دنیلی» ایتالیا همکاری با ایران را متوقف کرد

شرکت فولاد «دنیلی» به دنبال خروج آمریکا از برجام، کار برای یافتن پوشش مالی سفارش های ایران به ارزش ۱٫۵ میلیارد یورو (۱٫۸ میلیارد دلار) را متوقف کرد.

 

دولت با عبرت‌آموزی از گذشته مراقبت کند تا در مذاکره با اروپا خسارت دیگری متوجه ملت ایران نگردد

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس طی بیانیه‌ای تاکید کرد: دولت با اجرای قوانین مربوط به برجام از هرگونه شتاب‌زدگی و اقدام یک‌جانبه خودداری و با عبرت‌آموزی از اتفاقات چند سال گذشته مراقبت کند تا از قبل پذیرش تعهدات جدید در مذاکره با اروپا خسارت دیگری متوجه ملت ایران نگردد.

 

مظلومی:مسئولان باشگاه با «پدر استقلال» چه کردند؛ اصلا آقایان مظلومی را می‌شناسند؟/نماینده AFC گفت آنها به ما کلک زده‌اند!

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت:ببنیید با خانواده پدر استقلال«پورحیدری» چه کرده‌اند که صدایشان در آمده است، آنوقت اصلاً آنها مظلومی را می‌شناسند؟

 

سوخت مهم‌ترین کالای قاچاق از کشور و پوشاک بیشترین کالای وارداتی قاچاق

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان این که سوخت مهم‌ترین کالای قاچاق از کشور و پوشاک مهم‌ترین کالای قاچاق به کشور است، گفت: مناطق آزاد شرایط خاص خود را دارد و تلاش می‌شود قاچاق از این مناطق صورت نگیرد.

 

برای مشاهده متن کامل اخبار ، روی عناوین آن‌ها کلیک کنید.

انتهای پیام/ز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *