معروف: امیدوارم به تورنمنت برگردیم/ شرایط سخت است، اما بهانه خوبی برای بد بازی کردن نیست

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون والیبال، سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران با حضور در نشست خبری درباره دیدارهای هفته سوم مسابقات و خستگی ناشی از سفرهای طولانی و فشردگی لیگ ملت‌ها گفت: من هم با سایرین در موافقم؛ بله سخت است، اما بهانه خوبی (برای بد بازی کردن) نیست، موقعیت برای همه تیم‌ها یکسان است.

وی ادامه داد: بازی‌ها روز به روز هم سخت‌تر می‌شود. ما سفر بلند مدتی را از آرژانتین به روسیه داشتیم. نمی‌توانیم بگوییم که از سطح عملکرد خود در ۲ هفته اول بازی‌ها رضایت داشته‌ایم، اما با تمرکز بیشتری به بازی‌های خود برابر تیم‌های قدرتمند حاضر در اینجا ادامه می‌دهیم. این هفته و هفته آینده سخت‌ترین بازی‌های خود را پیش رو خواهیم داشت. امیدوارم روند خود را بازیابیم و به مسابقات برگردیم.

معروف در پاسخ به این سوال که از بازگشت به کشور روسیه چه احساسی دارید، خاطر نشان کرد: من در این شهر قبلا حضور داشتم و سفرهای زیادی در روسیه رفتم. سال ۲۰۱۴ برای من سال خوبی بود. من در شهر اوفا نیز در گذشته به میدان رفتم، اما تجربه حضور در این سالن را نداشتم. امیدوارم تجربه‌های خوب ما در روسیه دوباره تکرار شود.

کاپیتان تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا شما با توجه به ماه رمضان روزه هستید، تصریح کرد: ما با توجه به قوانین اسلام درباره روزه نگرفتن در طول سفر، روزه نیستیم. ما روز اول رمضان از ایران خارج شدیم و روز آخر رمضان به ایران باز می‌گردیم و در سفر نمی‌توانیم روزه بگیریم.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *