محمدی: طلا می‌گیرم تا ثابت کنم حقم حضور در کرواسی بود/از اشتباهات گذشته درس گرفته‌ام

نوید محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که شرایط آمادگی شما در تمرینات تیم ملی در مرحله سوم و نهایی اردوها پیش از اعزام به مسابقات کسب سهمیه المپیک در ظاهر ایده آل به نظر می‌آید، نظر شما در مورد برگزاری اردوها و آمادگی فنی سه نفر اعزامی به مسابقات کسب سهمیه المپیک پیش از اعزام به مسابقات چیست، گفت: با برنامه‌ریزی دقیقی که کادر فنی برای ما در نظر گرفته ما در این چند مرحله اردویی که داشتیم تمرینات خوبی را انجام دادیم. پس از مرحله دوم با نظر کادر فنی چند روز کوتاه را استراحت کردیم و ریکاوری خوبی نیز داشتیم و پس از آن بلافاصله تمرینات‌مان را شروع کردیم. خدا را شکر بدن ما از لحاظ آمادگی عالی است و ان‌شاءالله بتوانیم در کرواسی مزد زحمات خودمان و کادر فنی را با کسب سهمیه المپیک بگیریم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تجربه حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در اندونزی، ژاپن و لیگ های جهانی می‌تواند به شما در این رقابت‌ها کمک کند، گفت: من در مسابقات قهرمانی آسیا در اندونزی موفق شدم مدال طلا کسب کنم. از بین ۱۰ کاراتهکای اعزامی به این رقابت‌ها تنها من مدال طلا کسب کردم و این دوره نیز در ژاپن تا فینال مسابقات رفتم، اما با یک اشتباه بازی را واگذار کردم و به مدال نقره رسیدیم، قطعاً تجربیاتی که در طول این چند سال به دست آوردم می‌تواند در تاتامی کرواسی به من کمک کند.

دارنده نشان طلای مسابقات قهرمانی آسیا، خاطرنشان کرد: نباید فراموش کنیم سطح فنی مسابقات قهرمانی آسیا با لیگ جهانی متفاوت است. جا دارد از مسئولان فدراسیون و کادر فنی تشکر کنم که فضا را برای ما مهیا کردند تا در لیگ جهانی بلغارستان و ترکیه به روی تاتامی برویم و تجربیات خوبی را کسب کنیم. من در این رویداد تمام تمرکزم را می‌گذاریم و با تکیه به تجربیات گذشته ان‌شاءالله در کرواسی بهترین نتیجه را کسب خواهم کرد.

محمدی در پاسخ به این سوال که با توجه به آمادگی که داری، چه نتیجه ای را برای خودت پیش بینی می‌کنی، گفت: در بلغارستان حداقل می‌توانستم به فینال مسابقات برسم، اما یک اشتباه باعث شد نتوانم به هدفم برسم؛ دیگر این اشتباه را تکرار نخواهم کرد و اتفاقات بلغارستان برای من یک تجربه بزرگی شد و از آنها درس گرفتم و حالا در کرواسی از تجربیات گذشته استفاده خواهم کرد و صددرصد تمام فکر و ذکرم را برای کسب مدال طلا گذاشته‌ام. می‌خواهم روز اول مدال طلا و سهمیه المپیک را کسب کنم و به همه ثابت کنم که حقم حضور در این رقابت‌ها بود. 

نماینده وزن مثبت ۶۸کیلوگرم تیم ملی کاراته جوانان در پایان با تشکر از کادر فنی تیم ملی گفت: از باشگاه “صبا” و “مرداس تشکر می‌کنم که باعث شدند من به تیم ملی کاراته برسم. از پدر و عمویم که در این سال‌ها برای من زحمت کشیده اند تشکر می‌کنم. از مهران بهنام‌فر و رضا عزیزی، کادر فنی تیم ملی واقعاً تشکر می‌کنم. آنها در طول این مدت هیچ چیزی را برای ما کم نگذاشتند و ان‌شاءالله با کسب سهمیه المپیک مزد همه آنها را بدهم.

انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *