سرجیو: از پس‌فردا درمورد پرسپولیس فکر می‌کنم/ هیچ تیمی بعد از ۴ بازی نه قهرمان می‌شود و نه سقوط می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، سرجیو  بعد از بازی مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: قبل از هر چیزی به خانواده پیشکسوت ارزنده صنعت نفت تسلیت می‌گویم، از همه هواداران در روزی که بازی بسیار سختی داشتیم، تشکر می‌کنم، آنها خیلی خوب از ما حمایت کردند.

وی افزود: درباره بازی فکر می‌کنم حتی نیمه اول بازی در کنترل ما بود. ما به دنبال ایجاد فضا و گل زدن بودیم و در یک ضد حمله تیم حریف یک گل به ثمر رساند که باعث شد کار برای ما سخت‌تر شود. ولی به هیچ وجه آن فرایند روبه رشدمان را از دست ندادیم و تمام نیمه دوم در اختیار ما بود. شانس گل زدن داشتیم  و گل دومی که دریافت کردیم توپ برگشتی بود که متأسفانه منجر به گل شد. بازی دوباره بعد از آن سخت شد. تبریک می‌گویم به بازیکنان که بازگشت به بازی اصلاً کار آسانی نبود. بازی باخته را برگرداندند و خیلی تلاش کردند و نیمه دوم بسیار عالی به اتمام رساندند. به دنبال گل سوم بودیم ولی خوش‌شانس نبودیم که بتوانیم گل سوم را بزنیم. تبریک می‌گویم به بازیکنان و بچه‌هایم و قطعاً باید در مورد اشتباهاتی که داشتیم و در جهت روند اصلاح اشتباهات بیشتر تلاش کنیم. 

سرمربی نفت آبادان درباره بازی با پرسپولیس عنوان کرد: یک هفته برای بازی با پرسپولیس زمان داریم. در حال حاضر پرسپولیس در ذهن من نیست،‌ از پس‌فردا در این باره فکر می‌کنم. الان که خانه رفتم باید بازی را ببینم و بازی را آنالیز کنم و بعد از آن به فکر بازی با پرسپولیس باشم. 

سرجیو در ادامه نشست خبری افزود: من فکر می‌کنم روند امروز آقای پلاتینی اصلاح شده و پیشرفت کرده بود و فکر می‌کنم می‌تواند این روند رو به رشد را ادامه دهد. 

وی در پاسخ به این سوال که چه اصراری به حضور برزای در زمین دارید و به نظر می‌رسد تیم شما نیاز به یک مهاجمی دارد که توپ‌ها را به گل تبدیل کند، عنوان کرد: برزای آماده بازی نبود؟ 

سرمربی نفت آبادان در پاسخ به این سوال که برزای در مقایسه با فصل قبل آمادگی خوبی ندارد، گفت: او تا الان سه بازی ۹۰ دقیقه‌ای در لیگ برای ما انجام داده، چطور می‌گویید او آماده بازی نیست؟ بهنام وینگر است. بله، با شما موافق هستم، برازی مهاجم نیست، بلکه وینگر است،‌در سه بازی گذشته هم مهاجم بازی کرد، چون ما مهاجم نداشتیم از او در این پست استفاده کردیم.

سرجیو در پاسخ به این سوال که مسئولیت تیم با هر نتیجه‌ای که کسب کند با شماست، همه می‌گویند تیم به بازیکن نیاز دارد، نظر شما در این باره چیست، یادآور شد: من قبلاً در این باره در خصوص گرفتن بازیکن صحبت کرده‌ام، به دنبال یک دفاع وسط هستیم و حتی یک فوروارد هم به ما اضافه شده است. شما می‌دانید ما نیاز به چه چیزی داریم، می‌دانید که ۳ امتیاز از ۴ بازی هم خوب نیست. ما این را می‌دانیم و نمی‌خواهیم از مسئولان فرار کنیم، ولی هیچ تیمی بعد از ۴ بازی نه قهرمان می‌شود و نه سقوط می‌کند. از شما می‌پرسم؛ امروز بازی خوبی داشتیم یا خیر؟ من فکر می‌کنم بازی ما خوب بود. باید در آن فرایندمان تمرکز داشته باشیم، اعتقاد داشته باشیم آنچنان از عقاید و اهدافی که داریم دور نیستیم. بله، با شما موافق هستم، ما نیاز به بازیکن داریم. ولی شما هیچ وقت از من نشنیدید که شکایت داشته باشم یا بهانه‌ای برای شکست‌ها و نتیجه‌ها بیاورم.

وی همچنین در مورد داوری این بازی گفت: نظری ندارم.هفته گذشته بازی را باختیم در مورد داوری خوب صحبت کردیم اما امروز هیچ چیزی در مورد آن نمی گویم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *