فروتنی: هدف ما فراگیرکردن ورزش جودو بین کارگران است

طیبه فروتنی نایب رئیس انجمن بانوان جودو کارگران کشور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که با برگزاری اولین دوره مسابقات جودو قهرمانی بانوان کارگران کشور چه برنامه‌ای دارید، اظهار داشت: اولین دوره مسابقات جودو قهرمانی بانوان کارگران کشور و انتخابی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات جهانی را برنامه ریزی کرده ایم تا به صورت شایسته برگزار کنیم. بانوان جودوکار در بخش کارگری از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و می توانند با حضور در میادین بین المللی برای کشورشان افتخارات زیادی کسب کنند.

فروتنی در خصوص مسابقات قهرمانی کشور بانوان کارگر، خاطرنشان کرد: این مسابقات با آخرین قوانین و مقررات فدراسیون جهانی و با همکاری فدراسیون جودو برگزار می شود، در این مسابقات از داوران بین اللملی بانوان کشور استفاده خواهد شد و در پایان این مسابقات به قهرمانان حکم و مدال و جوایز نفیسی اهدا می شود.

نایب رییس انجمن جودو کارگران کشور، تصریح کرد: هدف ما از برگزاری مسابقات جودو بانوان کارگر کشور، ایجاد انگیزه و فراگیر کردن ورزش جودو در بین کارگری است که بانوان کشور بخش عظیمی از جامعه بزرگ کارگران را تشکیل می دهند.

فروتنی در پایان، خاطر نشان کرد: لازم می دانم از رمضی سرپرست فدراسیون ورزش های کارگری، سعید قمی رییس انجمن جودو کارگران کشور و نیز مسئولین محترم هیئت های ورزش کارگری در سطح کشور تشکر کنم که برای برگزاری اولین دوره مسابقات جودو بانوان کارگر کشور از هیچ تلاش و همکاری دریغ نکردند. امیدوارم بتوانیم این مسابقات را هر سال و به صورت شایسته برگزار کنیم تا برای بانوان کارگر انگیزه و نشاط بیشتری به ارمغان بیاوریم.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *