ناظم‌الشریعه:بازیکنان جوان را محک می‌زنیم

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتسال بزرگسالان فردا دوشنبه ۱۲ آذرماه از ساعت ۶:۲۰ صبح تهران به مقصد وین و سپس اسلواکی ترک می کند تا در تورنمنت سه جانبه اسلواکی حضور یابد.

بازیکنان در روز اول استراحتی کوتاه دارند  و زیر نظر کادر فنی تمرین ریکاوری خود را از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت محلی برگزار می کنند.
 برنامه مسابقات در این تورنمنت به شرح زیر است: 

سه شنبه -۱۳ آذر – ساعت ۲۰:۳۰ به وقت محلی
ایران- روسیه
چهارشنبه ۱۴ آذر- ساعت ۲۰:۳۰ به وقت محلی
ایران- اسلواکی

همچنین سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال بزرگسالان درباره حضور در تورنمنت  اسلواکی گفت: تمرینات خود را در چند مرحله اردوی تدارکاتی با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه برگزار کرده و در اردوی نهایی که متصل به اعزام است بازیکنان لژیونر نیز به تیم اضافه شده اند.

وی در ادامه بیان کرد: در تورنمنت اسلواکی با تیم های روسیه و اسلواکی بازی خواهیم کرد. در این تورنمنت بدون شک کسب تجربه؛ اعتماد به نفس و محک خوردن بازیکنان حائز اهمیت بوده و نتیجه برایمان مهم نیست.

سرمربی تیم ملی فوتسال بیان کرد: بعد از این تورنمنت، بازی با صربستان را در دستور کاری ملی پوشان داریم و ادامه برنامه های خود را از سال آینده آغاز خواهیم کرد.در واقع ۶ ماه اول سال ۹۸ برایمان بسیار اهمیت دارد چرا که باید مرتبا بازی های تدارکاتی و اردوی مستمر برگزار کنیم تا حضوری موفق در رقابتهای جام ملتهای فوتسال آسیا و مقدماتی جام جهانی داشته باشیم.

انتهای پیام/ا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *