فرجی: با انتخاب آشوری قطار کاراته به حرکتش ادامه می‌دهد/آشوری: امیدوارم وارث خوبی برای فرجی باشم

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مراسم تودیع و معارفه محسن آشوری، سرپرست فدراسیون کاراته بعدازظهر امروز سه شنبه ۲۰ آذرماه با حضور سیدشروین اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، مستجاب الدعوه، مسئول امور مجامع معاونت قهرمانی، رحمانی، مدیر کل کل هماهنگی امور استانها وزارت ورزش و جوانان، مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دوومیدانی، جمعی از پیشکسوتان، روسای سبکها و هیات ها در محل فدراسیون دوومیدانی برگزار شد.

در این مراسم سیدشروین اسبقیان، مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، گفت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی و ابلاغ رئیس جمهور به تمامی دستگاههای اجرایی در مورد منع قانون به کارگیری بازنشستگان مکلف به اجرای قانون در فدراسیون های ورزشی شدیم.
وی با اشاره به اینکه محمدصادق فرجی، یادگار دفاع مقدس و از ایثارگران هستند،گفت: علیرغم نیاز ورزش به مدیریت محمدصادق فرجی، برای احترام به قانون ایشان از ریاست فدراسیون کاراته کنار رفتند. 
اسبقیان گفت: به عنوان نماینده وزارت ورزش از محمدصادق فرجی و تلاشهایی که در این مدت انجام دادند و نیز موفقیت هایی که حاصل شد، تشکر و قدردانی می کنم. البته تمام اتفاقات خوب با همکاری نایب رئیس، دبیر ، مجموعه مربیان و مدیران زحمتکش کاراته رقم خورد.
وی ادامه داد: همانطور که شاهد بودیم در بازیهای آسیایی هر ۸ کاراته کا ۸ مدال کسب کردند و در رقابتهای جهانی هم عنوان نایب قهرمانی بدست آمد که همه نشان از برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت خوب می دهد که کارشناسان وزارت ورزش به صورت عملیاتی این نتایج را مورد بررسی قرار دادند.
اسبقیان گفت: همه ما قدردان و سپاسگذار خدمات محمدصادق فرجی هستیم و مطمئن باشید ورزش کشور از تلاشهای ایشان بی بهره نخواهد بود و همانگونه که شاهد هستید دکتر صالحی امیری بلافاصله حکمی را برای ایشان صادر کردند.

وی در ادامه گفت: امروز اینجا هستم تا محسن آشوری را به عنوان سرپرست فدراسیون کاراته معرفی کنم و آرزوی توفیق برای ایشان دارم. فدراسیون کاراته همواره تعامل خوبی با وزارت ورزش و جوانان داشته و نقش دبیر هم در این مجموعه بارز و مشخص بود.

محمدصادق فرجی از حضور همه اساتید و پیشکسوتان در مراسم معارفه تشکر و قدردانی کرد و گفت: با حضور همه بزرگواران آرامش، همدلی و همنوایی خوبی حاکم شده که این به عزم جامعه کاراته بازمی گردد و وظیفه خودم می دانم از مجموعه وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و همکارانم در فدراسیون کاراته تشکر کنم.

وی ادامه داد: انتخاب محسن آشوری به عنوان سرپرست فدراسیون کاراته انتخاب خوب و مناسبی بود تا قطار کاراته به حرکتش ادامه دهد.

محسن آشوری، سرپرست فدراسیون کاراته هم از سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی معاون ایشان و صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک تشکر کرد و گفت: امیدوارم در این مدت کوتاه حضورم در فدراسیون کاراته بتوانم برنامه های خوب دوست عزیزم محمدصادق فرجی را اجرا کنم و وارث خوبی برای ایشان باشم. 

وی ادامه داد: امیدوارم زمینه خوبی فراهم شود تا با ظرفیت خوبی که در کاراته وجود دارد و با همسویی و همگرایی با مسئولان وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و همکاری صمیمانه تمامی پیشکسوتان و اساتید در المپیک ۲۰۲۰ موفق ظاهر شویم. 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *