محمودزاده: نکونام می‌تواند قراردادش با پیکان را در کمیته تعیین وضعیت پیگیری کند

فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت قرارداد جواد نکونام با پیکان و اینکه او گفته سازمان لیگ در جریان قراردادش با باشگاه پیکان بوده است، اظهار داشت: تا زمانی که شکایتی مطرح نشود نمی‌توانیم در مورد آن اظهارنظر کنیم. اما می‌توانم بگویم که جواد نکونام به سازمان لیگ مراجعه کرد و با آقای بهاروند رئیس محترم سازمان لیگ و بنده جلسه‌ای برگزار کرد. در این مورد باید دو مسئله را بیان کنم؛ اول اینکه جواد نکونام به مدیریت باشگاه نساجی به طور رسمی اعلام کرده که سرمربی تیم پیکان شده است.

وی افزود: مسئله دوم بحث عقد قرارداد بین جواد نکونام و باشگاه پیکان است. ما در قوانین چیزی به نام قرارداد داخلی نداریم. وقتی بین باشگاه و بازیکن یا باشگاه با یک مربی قراردادی عقد و امضا می‌شود از لحاظ حقوقی این قرارداد ملزم به اجرا است. حتی اگر قرارداد در سازمان لیگ ثبت نشده باشد. بنابراین در صورتی که جواد نکونام قرارداد امضا شده با باشگاه پیکان را به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال ارائه کند این قرارداد قابل طرح و پیگیری در این کمیته است.

رئیس کمیته نقل و انتقال سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد اینکه نکونام صحبت از شکایت به فیفا کرده است، گفت: بهتر است که کمتر در مورد این مسائل اسم فیفا را مطرح کنیم. فدراسیون فوتبال ایران کمیته تعیین وضعیت دارد که این کمیته در ابتدا قابلیت رسیدگی به شکایت احتمالی مطرح شده را در این پرونده دارد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *