زمین را عوض کنید ما دوباره به ایران می‌آییم/استعداد ایرانی‌ها باعث عقب‌نشینی ما شد

به گزارش خبرگزاری فارس، ادوارد دمن سرمربی تیم فوتبال بانوان بلاروس بعد از پیروزی مقابل تیم فوتبال ایران در جمع خبرنگاران گفت: امروز بازی جالبی داشتیم و جنگنده بودیم. خوشحالم تیم ما توانست در این بازی سخت برنده باشد و خوشحالم از اینکه هر دو بازی را بردیم. امروز بازی خیلی سنگین بود و بازیکنان ما خسته بودند اما خوشحالم پیروز میدان بودیم.

وی درباره داوری در این مسابقه گفت: خوب و نرمال بود.

سرمربی تیم فوتبال بانوان بلاروس درباره تیم ایران خاطرنشان کرد: امروز ایران خیلی قوی‌تر بود و برای برد بازی کرد. مشخص بود آنها برای برد آمده بودند به خاطر استعدادها و توانایی‌های بازیکنان ایران ما عقب کشیده بودیم اما نیمه دوم بچه‌های ما بهتر بودند. با وجود یک اخراجی و شرایط بازی سخت گل‌ هم زدیم و این عالی است.

دمن درباره حضور تماشاگران در این بازی یادآور شد: آنها خیلی خوب بودند و بازیکنان را به وجد می‌آوردند حتی گاهی اوقات باعث می‌شدند بازیکنان ما بدون حرکت بمانند. از میهمان نوازی شما هم خوشحالم و خوب است که ما با برد برمی‌گردیم.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که اگر دوباره از شما دعوت کنند برای بازی دوستانه به ایران می‌آیید، تصریح کرد: فقط زمین را عوض کنید ما حتما می‌آییم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *