طباطبایی: حضور گرگان در فینال ارزشمند است/فدراسیون بسکتبال حامی هیچ تیم لیگ برتری نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، رامین طباطبایی بعد از ظهر امروز در دیدار با شهردار گرگان و آخرین جلسه هماهنگی برگزاری دیدار فینال دو تیم بسکتبال باشگاه‌های کشور اظهار کرد: میزبانی گرگان میزبانی بسیار خوبی بوده و هواداران و دوستداران بسکتبال در گرگان و گلستان برای ما بسیار ارزشمند هستند.
وی ادامه داد: در اولین جلسه غرب آسیا موضوع میزبانی ایران را به پشتوانه هواداران گرگانی و میزبانی بسیار خوب گرگان مطرح خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون بسکتبال با تقدیر از شهرداری گرگان در حمایت و تیمداری بسکتبال خاطرنشان کرد: این اقدام شهرداری گرگان و تمام حامیان ورزش ارزشمند است و بر‌خلاف اعتقاد برخی دوستان معتقدم تیمداری و حمایت تیم‌های حرفه‌ای حمایت از عرصه همگانی نیز محسوب می‌شود و همین که چند هزار هوادار با حضور در سالن به این رشته ورزشی علاقمند می‌شوند توسعه همگانی ورزش است.

طباطبایی گفت: باشگاه‌ها بازوی اصلی فدراسیون هستند و ما هم تلاش می‌کنیم از باشگاه‌ها و تیم‌ها در حوزه وظیفه حمایت کنیم.
وی بیان کرد: یکی از نیازهای مهم گرگان سالن ۶ هزار نفره است و با این حجم هوادار و مشتاق حضور در سالن گرگان به شدت به سالن بسکتبال بزرگتری نیاز دارد.

رئیس فدراسیون بسکتبال تصریح کرد: صعود بسکتبال گرگان به لیگ برتر فرصت خوبی است که مسؤولان ببینند این سالن گنجایش این میزان هوادار را ندارد.

طباطبایی بیان کرد: اینکه گرگان با این همه هوادار و شور و اشتیاق به فینال راه یافت برایم ارزشمند است.

وی تاکید کرد: این صعود گرگان حتی شادی را بین مناطق سیل‌زده برد و آنها را هم شاد کرد که از این نظر هم بسیار ارزشمند و ستودنی است.

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: برای انتخاب داوران بسیار حساس هستیم و با ظرافت داوران را انتخاب می‌کنیم و نتیجه بازی اول نیمه نهایی در تهران هم یکی از نشانه‌هایی بود که برای فدراسیون تفاوتی نمی‌کند چه تیمی پیروز شود و داوران و عوامل اجرایی وظیفه خود را انجام می‌دهند.
طباطبایی بیان کرد: در دیدار پتروشیمی و نفت هم همه بر این تصور بودند که پتروشیمی و «شیمیدر» فینالیست هستند در حالی که نتیجه چیز دیگری شد و این سلامت برگزاری مسابقات را نشان می‌دهد.

وی تاکید کرد: فدراسیون از هیچ تیمی در لیگ برتر برای رسیدن به نتیجه خاص حمایت نمی‌کند و ما به دنبال این هستیم مسابقات قانونمند و سالم برگزار شود.

رئیس فدراسیون بسکتبال تصریح کرد: لیدرهای بسکتبال گرگان بچه‌های مودب و باکلاسی هستند که در دیدارهای ملی هم خیلی به ما کمک کردند و شهرستان گرگان در حوزه هواداری خیلی به تیم ملی و فدراسیون کمک کرد.

طباطبایی گفت: توصیه‌ها و تاکیدهای ما برای این است اگر فدراسیون آسیایی بازی را می‌بیند بر نظم و زیبایی برگزاری مسابقه و عملکرد هواداران مهر تایید و تقدیر بزند.
انتهای پیام/۸۳۰۰۴

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *