جودو اوپن قزاقستان| راهیابی دو جودوکار ایران به نیمه نهایی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات اوپن قزاقستان در حالی از صبح امروز پنج‌شنبه آغاز شده است که هر دو نماینده جودوی تیم ملی کشورمان با شکست حریفان خود به نیمه نهایی راه یافتند.

علیرضا خجسته نماینده وزن منهای ۶۳ کیلوگرم تیم ملی جودوی کشورمان در دور اول با قرعه استراحت بود و در نخستین مبارزه خود موفق شد نماینده کشور میزبان را شکست دهد و در دومین مبارزه رمضان تائوبا قزاقستانی را بعد از ۵ دقیقه و ۳۸ ثانیه شکست داد و راهی نیمه نهایی شد.

خجسته در این مرحله مراد چوپانوف از روسیه را پیش رو دارد.

در ادامه این رقابت‌ها محمد محمدی بریمانلو نماینده وزن منهای ۷۳ کیلوگرم تیم ملی جودوی کشورمان در نخستین دور با قرعه استراحت روبه‌رو شد و پس از آن در دور اول مبارزه خود موفق شد نماینده تاجیکستان را در ۵۸ ثانیه ایپون کند.

وی دور دوم کیم سئونگ از کره جنوبی را نیز با امتیاز شکست داد و به نیمه نهایی رفت. بریمانلو برای صعود به دیدار پایانی ساموئل بابینیان ز روسیه را  باید شکست دهد.

این رقابت‌ها طبق برنامه‌ریزی انجام شده امروز و فردا (جمعه) برگزار خواهد شد که تیم ملی جودوی کشورمان امروز با دو نماینده به روی تاتامی رفت و فردا نیز نمایندگان اوزان ۸۱، ۹۰ و ۱۰۰ کیلوگرم کشورمان به روی تاتامی خواهند رفت.

خسرو دلیر در این رقابت‌ها به عنوان مربی و سرپرست هدایت جودوکاران را بر عهده دارد.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *