نصیرزاده:‌ از خالد شفیعی می‌خواهیم مشکلش را حل کند چون به او احتیاج داریم

هوشنگ نصیرزاده در مورد موضوع قرار داد خالد شفیعی و اینکه به او اعلام شده باید طلبش از تراکتور را ببخشد در غیر این صورت قراردادش با ماشین سازی فسخ می‌شود،گفت: با توجه به این که اسپانسر ماشین سازی و تراکتور هواپیمایی آتا است همانطور که اسپانسر استقلال و پرسپولیس هم یک اپراتور است. قراردادی که خالدشفیعی با باشگاه ماشین سازی بسته مبلغی زیر ۱میلیارد تومان است و چون او مبلغی را از باشگاه تراکتور طلب دارد و این طلب منجر به صدور رای شده، قرار بر این شده که آن طلب را روی قرارداد این بازیکن با ماشین سازی حساب کنند و به همین خاطر قرارداد جدید او با مبلغی حدود ۱٫۵میلیارد بسته شد.

نصیرزاده در ادامه گفت:‌ من در جریان جزییات این قرار داد نبودم و بعد از اینکه مدیرعامل باشگاه در بیمارستان بستری شد و بنده وظایف او را عهده دار شدم، طبق اطلاعاتی که در اختیار من گذاشته شد، متوجه شدم قرار بر این بوده که شفیعی با تراکتور تسویه کند و طلب او به قراردادش با ماشین سازی منتقل شود اما او در گفت و گویی که با هم انجام دادیم گفت؛ آن طلب ربطی به این قرار داد ندارد.

وی افزود: باشگاه ماشین سازی معتقد است که پیش از بازگشت من، شفیعی متعهد شده این تسویه را با تراکتور انجام دهد اما در حال حاضر چنین اتفاقی نیفتاده است. ضمن اینکه قراردادی که با خالد بسته شده بدون امضای فرد مسئولی در باشگاه ماشین سازی است و تنها امضا و اثرانگشت بازیکن را دارد.

نصیرزاده در مورد اینکه این مساله باعث به وجود آمدن شائبه‌های جدیدی شده، گفت: تهاتر کردن بین باشگاه‌ها همیشه وجود دارد. مانند انتقال ساسان انصاری از اصفهان به تبریز که با بخشی از چک سعید آقایی که مربوط به سال۹۶ می‌شد، صورت گرفت. یا انتقال اکبر ایمانی از نفت آبادان به تراکتور که با چک ۲۰۰میلیونی ماشین سازی انجام شد. پس این امر رایج است و ربطی به مالکیت باشگاه ندارد.

سرپرست باشگاه ماشین سازی در مورد اینکه آیا امکان بازگشت شفیعی به ماشین سازی وجود دارد گفت: ای کاش خالد می‌پذیرفت که بازیکن قابلی است و ما بازیکنانی مانند او را در فوتبالمان کم داریم. فوتبالیست‌ها باید انعطاف داشته باشند. پول‌هایی که در فوتبال روی کاغذ نوشته می‌شوند، تخمین ذهنی طرفین است و بابت آن هیچ کالایی رد و بدل نشده که امکان کوتاه آمدن وجود نداشته باشد. در واقع بازیکنان باید تعامل بیشتر و بهتری با باشگاهشان داشته باشند.

وی در ادامه گفت: ما خالد را کنار نگذاشته ایم، او به تعهداتش عمل نکردهاست. ضمن اینکه برگه‌ای را که منتشر کرده‌اند تنها یک شناسه فردی است و به مفهوم قرار داد نیست. ما از او می‌خواهیم که مشکلش را حل کند و به ماشین سازی برگردد چون به او احتیاج داریم.

نصیرزاده در مورد صدور مجوز بازی بازیکنان تیم ماشین سازی گفت:‌ کارت بازی تمام بازیکنان صادر شده و آن‌ها مشکلی برای حضور در بازی مقابل استقلال ندارند.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *