فرامرزیان: از کاندیداهای تنیس خبر ندارم/ بزودی ثبت نام نامزدهای تنیس انجام خواهد شد

مجمع عمومی عادی سالیانه فدراسیون تنیس از ساعت ۱۴ امروز در آکادمی ملی المپیک به ریاست ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. در پایان این مجمع مراسم تودیع مجید شایسته سرپرست فدراسیون تنیس توسط ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و از زحمات وی طی مدت حضورش در فدراسیون تنیس قدردانی به عمل آمد. 

فرامرزیان در پایان این نشست در گفتگو با خبرنگار فارس درباره دلیل تبرگزاری مراسم تودیع شایسته و جدایی وی از فدراسیون تنیس گفت:  براساس قانون هر شخص دو دوره بیشتر نمی تواند رییس یک فدراسیون باشد از همین رو شایسته از فدراسیون تنیس جدا شد و مراسم تودیع وی را برگزار کردیم. ضمن اینکه سرپرست جدید بزودی معرفی خواهد شد. 

وی در خصوص  زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون تنیس گفت: باید ابتدا باید ثبت نام آغاز شود، بعد زمان انتخابات معلوم شود.

وی در ادامه در پاسخ به اینکه فکر می کنید چه کسی رییس جدید فدراسیون شود و سرنوشت فدراسیون تنیس چه خواهد شد، پاسخ داد: ریاست فدراسیون ها با رای مجمع انتخاب می شوند و امیدواریم اعضای مجمع با رویکرد جوانگرایی رییس جدید را انتخاب کنند.

فرامرزیان در خصوص پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه شنیده می شود فرزین ضیا آذری از گزینه های جدی ریاست فدراسیون است اذعان کرد: از این موضوع اطلاعی ندارم به هر حال زمانی که ثبت نام آغاز شود، اسامی کاندیداها مشخص می شود.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *